Reference

Rád bych Vám představil své výtvory. Jsou to webové stránky, grafické výrobky s mými snímky, popřípadě fotky v různých médiích. Samozřejmostí jsou i fotografie na různých serverech, především realitních. Tyto fotografie zde z pochopitelných důvodů umístit nemohu, tak alespoň napíši kolik nemovitostí jsem nafotil a ve kterých realitních kancelářích jsem na pozici fotografa působil a působím.

Realitky pro které jsem fotil a fotím:

Doufám že Vás tato část mých stránek inspiruje k navázání spolupráce se mnou.

------------------------------------------------------------------------------------- 

Na konci roku 2009 jsem fotil interiéry 2 samoobsluh v Praze a tyto fotografie byly použity na výrobu fotografie ve velikosti výlohy na venkovní prezentaci. Fotografie mají velikost cca 2m na výšku.

-------------------------------------------------------------------------------------

V březnu roku 2009 jsem nafotil a graficky upravil cedulky s jídly prodávanými v Chuťovkárně v ulici Balbínova 403/19 na Praze 2. Požadavek byl jednoduchý. Jednoduše, nepřehlídnutelně nafotit, měla by se objevit oranžová, která je použita v interiéru. Cedulky o velikosti A4 vysí ve výloze prodejny.

-------------------------------------------------------------------------------------

Stránky Crazy Breakers jsem dokončil v lednu 2010 – jsou poměrně rozsáhlé, umí fotky, videa a další. Vytvořené na WordPress aplikaci. Požadavek jednoduchého ovládání a možnost aktualizace přímo majitelem stránek bez velkých znalostí práce na počítači byl snad zvládnut. Administrační rozhraní mluví česky, což bylo teké velké plus. Navíc bylo požadováno co nejrychlejší dokončení stránek. To se myslím povedlo. 2 měsíce včetně Vánočních svátků, kdy se toho moc dělat nedalo.

crazybreakers

Navštivte tyto stránky přímo.

Webové stránky VínoCLV byly vytvořeny také na WordPress systému (můj velmi oblíbený). Zde byl požadavek na naprostou jednoduchost a přehlednost, jednoduché ovládání a aktualizace. Pro konečný vzhled bylo potřeba upravit lyout, lehce přepsat plugin na fotky, aby se obrázky zobrazovaly tak, jak mají i s popisem pod nimi a delším textem po otevření obrázku pod ním.

vinoclv Nav­štivte tyto stránky přímo

Stránky cirkovska.cz byly vytvořeny pro mojí maminku. Jednoduché, s hodně málo informacemi. Aktualizovat je není moc třeba, proto jsem je vytvořil automatyckým systémem který nabízí banan.cz u svého hostingu. Zde jsem si lehce hrál jen s grafikou.

mamka Navštivte tyto stránky přímo

Jaroslav.cirkov­sky.cz – toto jsou stránky mého bráchy, který se živý jako profesionální osvětlovač nejen filmů. Jeho stránky budou průběžně doplňovány o fotografie z natáčení filmů,… na kterých spolupracoval jako osvětlovač. Prozatím jsou stránky neúplné, nicméně to se může jednoho dne změnit. V podstatě záleží jen na Jardovi samotném.

jarda2 Navštivte tyto stránky přímo

GLYPTIKA.CZ - stránky o prof. Josefu Drahoňovském, sochaři, glyptikovi. Jeho práce jsou známé po celém světě. Tyto stránky pojednávají o jeho životě a díle, jak obrazem, tak textem. Najdete zde i jedno video o životě J.D. a samozřejmě i mnoho dokumentů z jeho života. Články, fotografie, rukopisy. Stránky nadále rozšiřuji o další materiály a myslím že je budu rozšiřovat ještě dlouho. Mají posloužit každému, kdo by se chtěl stručně informovat o J.D., ale i těm, kteří se o jeho osobu zajímají do hloubky. Prostor si zde naleznou i badatelé, neboť denníky nebyly nikde publikovány.

glyptika Navštivte tyto stránky přímo

Pancak-ritka.cz - webová prezentace, restauurace v Řitce. Grafický námět, který požil na letáku vytvořil Jiří Bláha,  já vytvořil internetové stránky s využitím stejného motivu. Interiér jsem fotil během 2 minulých let. Celkový obsah stránek bude průběžně doplňován.

pancak

Navštivte tyto stránky přímo

Dolákova.cz – Webové stránky  základní a mateřské školy v Praze 8. Webové stránky jsem tvořil celkově po grafické stránce a starám se i o aktualizace a fotografování ve škole.

Navštivte tyto stránky přímo