Možnosti spolupráce a ceník

Realitní kanceláře

Jak jsem již v předešlé stránce naznačil, lze spolupracovat buď občasně, nebo velmi úzce a pravidelně.

V tom druhém případě je vše na domluvě. Fotografování nemovitostí lze provádět jako doprovod makléře, nebo po domluvě s klientem i samostatně. Poté fotografie dodám v dohodnutém formátu a domluvenou formou do kanceláře.  Více podrobností by bylo vhodné domluvit osobně. Ceny se pohybují ve stokorunách za nemovitost. Jak mi již několik lidí řeklo – „za tu cenu se vyplatí fotit vše co naberu“.

Video prohlídky nemovitostí - ceny jsou dle dohody, ale mile Vás překvapí. Cena za video prohlídku obsahuje i fotografování nemovitosti, pokud se vše odehraje během jedné akce. (nejdříve focení, pak natáčení)

..

Restaurace, malé penziony a pod.

V tomto případě se jedná o jednorázové fotografování. Prostory fotím stejným způsobem jako pro realitní kanceláře, takže zachovám maximální kvalitu a přesto nezdržím provoz na nezbytně nutnou dobu, tedy od půl hodinky do pár hodin, dle rozlohy objektu.

Fotografie předávám v digitální podobě na CD, nebo DVD, popřípadě ve zmenšené formě pro použití na webových stránkách.

Cena fotografování a zpracování : od 2 000,–  Kč

Velké objekty, hotely apod.

U velkých projektů je třeba osobního setkání a domluvení konkrétní ceny a podmínek focení.

Fotografování školních zařízení

U školních zařízení (školek, základních a středních škol…) je důležité zachytit odborné učebny, společné prostory školy, základní průřez učebnami, přilehlé okolí školy a budovu. V tomto případě je dobré osobní setkání, řádné časové naplánování focení. Může se stát, že focení bude probíhat prběžně několik dní, podle vytížení učeben atd.. I když je focení někdy časově náročnější, cena je spíše symbolická: od 1 500,– Kč